Вироби та меблі з піддонів

Хочете знати, як облаштувати сад чи задній двір свого будинку? Зробіть їх чудовим місцем для відпочинку. Це не займе багато часу. Піддони стануть ідеальними вуличними меблями для дачної ділянки. Останнім часом дерев’яні палети почали використовувати для домашнього декору набагато частіше, ніж будь-коли, адже меблі з піддонів – це креативне і сучасне рішення.

Вироби з піддонів можуть мати багатоцільове призначення. Дерев’яні палети можна розібрати на дошки, використавши їх потім для величезної кількості проектів. Деревина для цього підходить як нова, так і вживана.

З піддонів Ви можете виготовити повнофункціональне ліжко, журнальний столик, диван чи інші меблі для Вашого саду і дому в найкоротші терміни. Зроблені власноруч, ці меблі стануть предметом Вашої гордості. Правильно підібравши колір і форму, отримаємо меблі, які виглядатимуть краще, ніж дорогі дизайнерські розробки. Наприклад, кольорове ліжко з піддонів чудово впишеться в інтер’єр спальної кімнати. Воно ідеально підійде для відпочинку після важкого дня. Конструкції такого типу досить прості й не вимагають великої кількості інструментів.

Палети також можна використовувати як паркан для Вашого саду, підставку для взуття і навіть як рамку для фотографій. Використовуючи меблі з піддонів, Ви не тільки створюєте щось нове і цікаве, але й дбаєте про довкілля.  

Що ми пропонуємо?

Наша компанія пропонує піддони різноманітних форм і конфігурацій. Ви можете замовити і новий, і вживаний європіддон, і піддон нестандартних розмірів. Великий асортимент нашої продукції дозволяє підібрати саме такий піддон, який максимально задовільнить Ваші потреби та якнайкраще підійде для Вашого проекту. Ми також виконуємо індивідуальні замовлення. Зв’яжіться з нами, щоб отримати консультацію та оцінку вартості. 

 

меблі з піддонів

Приклади меблів, які можна виготовити з піддонів

 

[popup4phone_button_inline]
Loading...