Оренда піддонів

Якщо Ви рідко перевозите вантажі або  постійно змінюється продукція, яку Ви постачаєте, оренда піддонів – найкраще рішення для Вас.оренда нових і б/в дерев'яних піддонів

Компанія WPES пропонує оренду палет всіх видів: б/в, нових, європалет, сертифікованих палет або піддонів нестандартних розмірів.

Оренда піддонів – завжди вигідна, адже Ви платите значно менше і, відповідно, економите свій бюджет. Оренда підійде компаніям, які перевозять товар нерегулярно, підприємцям-початківцям та сезонним підприємствам.

Наші кваліфіковані співробітники займаються також перевіркою і ремонтом тари. З нами Вам не потрібно витрачати багато коштів на закупівлю нових піддонів, адже їх оренда значно дешевша. Також нема необхідності зберігати зайві піддони на складі, ми надамо Вам потрібну кількість палет саме тоді, коли вони найбільш необхідні. Крім цього, ми беремо на себе всі супутні роботи, пов’язані з ремонтом.

Ми гарантуємо якість наших піддонів. Впродовж 20 років існування  компанії нам вдалося налагодити виробництво в усіх містах, де розташовані наші філії. Серед наших клієнтів багато таких, співпраця з якими перевищує десятирічний термін. Всі наші піддони відповідають європейським стандартам якості та виготовлені з твердих порід деревини. Співробітники компанії є професіоналами не лише у виробництві, а й у логістиці, менеджменті та бухгалтерському обліку оборотної тари.

Як почати?

Для того, щоб почати користуватися послугами оренди піддонів, Вам достатньо укласти з нами договір. Зв’яжіться з нами або скористайтесь функцією “замовити дзвінок”, і ми з задоволенням дамо відповіді на всі поставлені запитання.

[popup4phone_button_inline]