Додаткові послуги

Термообробка

Значна кількість товарів, які експортує Україна, транспортується в дерев’яній тарі.Знак IPPC колосок - термообробка деревини

Але не вся тара підходить для перевезення експортних товарів.

Відповідно до вимог міжнародного стандарту з санітарних і фітосанітарних норм ISPM-15, дерев’яні піддони і європіддони повинні бути знезаражені.

Для знезараження дерев’яної тари передбачені термообробка і камерне висушування. Термообробка є найбільш поширеним способом знезараження деревини. Під час цього процесу на європіддони наноситься спеціальний маркувальний знак – “IPPC” або “колосок”. Цей маркувальний знак вказує на:

  • код країни-виробника дерев’яної тари
  • номер ліцензії компанії, що здійснила її термообробку
  • метод знезараження європіддонів

Наша компанія надає послуги з термообробки дерев’яного пакувального матеріалу відповідно до вимог ISPM-15. Сушіння деревини і пиломатеріалів при високій температурі забезпечує загибель личинок вусанів роду Монохамус і соснової стовбурової нематоди, яких переносять жуки.

Також вся продукція маркується штампом термообробки відповідно до стандарту ISPM 15, при цьому сам штамп наноситься фарбою або випалюється за бажанням замовника. Тільки після попередньої обробки і маркування дерев’яні піддони готові до відправки за кордон.

 

термообробка деревини - WPES

Камерне висушування

Камерна сушка допоможе не тільки знезаразити деревину, а й знизити її вологість. Процес відбувається в спеціальних сушильних камерах. У цих приміщеннях створені всі умови для випаровування вологи: тепло, нагріте повітря, суміш повітря з топковими газами і водяна пара.

Застосування сушильних камер значно скорочує термін сушіння деревини, незалежно від кліматичних умов, пори року і стану погоди; дає можливість висушувати її до будь-якої заданої вологості; регулювати процес сушіння; знищувати гриби, комах і їхні личинки.

У камерах також створені умови для регулювання температури і швидкості руху повітря, завдяки чому деревину можна висушувати досить швидко. Тривалість камерної сушки хвойних дощок товщиною 25-50 мм становить від 3 до 6 діб, і від 14 до 28 діб – дубових дощок такої ж товщини.

камерне висушування деревини

сушка деревини

Утилізація дерев’яної тари

Наше підприємство займається утилізацією дерев’яної тари. Якщо у Вас є дерев’яна тара, що підлягає утилізації, звертайтеся до нас – ми з радістю Вам допоможемо!

Постачання устаткування для ремонту, сортування і виробництва піддонів

Якщо Ви використовуєте б/в піддони, то, напевно, стикались з рядом проблем. Адже після тривалого використання піддони потрібно:

  • Весь час сортувати
  • Ремонтувати після пошкоджень
  • Утилізувати, якщо все вищезгадане неможливо

Компанія Вуд Палеттен Експрес Сервіс (ВПЕС) пропонує швидке і економічне рішення для користувачів і виробників всіх видів піддонів. Разом з WPES Ви зможете знову використовувати Ваші пошкоджені піддони!

WPES має 20 річний досвід в індустрії виробництва піддонів. Завдяки цьому ми можемо надати вичерпну консультацію з усіх можливих питань. Зв’яжіться з нами для отримання додаткової інформації про наші послуги.

Станки CEKAMON

 

[popup4phone_button_inline]