Доставка піддонів на замовлення

Компанія WPES пропонує доставку піддонів по всій Україні та Європі. Ми забезпечимо для Вас: нові дерев’яні палети, вживані піддони, європалети, піддони EPAL і будь-які піддони на замовлення.

Своєчасне поступлення піддонів має вирішальне значення для ефективності бізнесу, який використовує тару даних видів. Щоб не переривати налагоджені бізнес-процеси, піддони повинні бути в наявності у відповідний час. Наші поставки завжди відбуваються згідно графіку, незалежно від дальності перевезень.

Компанія ВПЕС має в своєму розпорядженні власний вантажний автопарк, що робить доставку швидкою та своєчасною. Для великих замовлень ми використовуємо не тільки свій транспорт, а й залучаємо найманий автотранспорт. Це дозволяє нам постачати продукцію будь-яких обсягів в обумовлені терміни.

Всі європіддони, палети і дрова, придбані у нас, ми доставимо в будь-яку точку України та Європи у зручний для Вас час. Ми працюємо 24/7 цілий рік.

Досвідчені логісти та водії забезпечують:

  • Швидкість доставки
  • Надійність
  • Доставку в будь-яку точку України і Європи
  • Оптимальні тарифи
  • Дотримання всіх гарантій

доставка піддонів

 

З нами Ви завжди отримаєте якісний сервіс і можете розраховувати на найвигідніші умови співпраці. Зв’яжіться з нашим відділом закупівель для того, щоб почати спільну роботу.

[popup4phone_button_inline]