Про компанію

Ми – професіонали

Компанія WPES (Вуд Палеттен Експрес Сервіс) працює з 1997 року і є визнаним лідером у сфері дерев’яної тари.

Ми виробляємо, ремонтуємо, здаємо в оренду і купуємо піддони. Також ми пропонуємо преміум дрова для камінів, котлів і грилів. Місія компанії полягає в тому, щоб забезпечити наших клієнтів найкращими дерев’яними пакувальними матеріалами.

Ми – професіонали у всьому, що робимо. Головні цінності нашої компанії – це наполеглива праця, чесність, чудове обслуговування, а також унікальна якість виробів з деревини і турбота про навколишнє середовище. Наша клієнтська база постійно зростає, а деякі клієнти з нами вже понад 10 років. Філії компанії ВПЕС розташовані по всій Україні, що забезпечує комфортні умови співпраці з нашими клієнтами.

Мирослав Кошун, CEO WPES

Мирослав Кошун, директор компанії WPES

У відділі логістики працюють тільки професіонали своєї справи. Завдяки наявності власного автопарку, ми забезпечуємо вивіз і доставку піддонів по всій Україні і Європі 24/7 цілий рік. Наші водії вирізняються пунктуальністю. Наша головна мета –  без зайвого клопоту для клієнта надати йому все необхідне.

З грудня 2011 Вуд Палеттен Експрес Сервіс є сертифікованим виробником EPAL піддонів і має ліцензію на ремонт піддонів згідно зі стандартами Європейської асоціації піддонів. Наша компанія підтримує не тільки європейську якість, але й європейський рівень обслуговування. Тому ми завжди враховуємо побажання наших клієнтів щодо видів і розмірів потрібних їм піддонів.

Нашими головними принципами є екологічність і безвідходне виробництво. Ми знаходимося в екологічному районі західної України, в Карпатах, тому маємо можливість використовувати тільки добірну деревину для виготовлення нашої продукції.

Наші переваги:

  • високі стандарти якості та надійності
  • сертифікація нашої продукції
  • чудовий сервіс
  • власне безвідходне екологічне виробництво в Карпатах
  • доставка 24/7 цілий рік в будь-які точки України та Європи

За майже 20 років свого існування, компанія стала справжнім професіоналом у своїй сфері і надійним бізнес-партнером. Ви можете особисто переконатися у надійності та якості продукції, співпрацюючи з нами. Зв’яжіться з нами сьогодні для того, щоб розпочати співпрацю.

виробництво паллет

Виробництво паллет компанії W.P.E.S. – заготовки

навантажувач піддонів

Піддони на виробництві компанії ВПЕС (WPES)

[popup4phone_button_inline]