Обмін всіх видів піддонів

Компанія  WPES (Вуд Палеттен Експрес Сервіс) пропонує послуги обміну наявних піддонів на ті, які потрібні саме Вам.обмін піддонів

Ваші клієнти ще не віддали Вам необхідну кількість піддонів, а наступні вже чекають поставок? Обмін палетами – це чудовий спосіб уникнути перевезень порожніх піддонів і знизити витрати. Наші фахівці доставлять необхідну кількість палет потрібних розмірів у вказане місце або заберуть піддони у Ваших клієнтів.

Обмін піддонами різних розмірів також не є проблемою. Якщо у Вас є піддони 800х1200, а вам потрібні 1140х1140, ми з легкістю здійснимо обмін.

Постачання товарів за кордон вимагає використання конкретних видів піддонів. Наша компанія виробляє сертифіковані палети EPAL EUR, отже, ми можемо обміняти вживані палети на нові сертифіковані. Стандартний розмір європіддона – 800 x 1200 x 144, але наша компанія виробляє палети й інших розмірів теж. Відповідно, Ви можете обміняти їх на ті, які підходять саме для Ваших конкретних цілей.

Ми здійснюємо обмін піддонів з максимальною вигодою для клієнтів, оскільки у нас є піддони на будь-який вибір за низькими цінами. Компанія ВПЕС, що є провідним українським виробником палет, виготовляє піддони на замовлення. Це дає можливість обмінювати стандартні вживані палети на піддони нестандартних розмірів.

Наша компанія має налагоджену систему доставки. У WPES є свій автопарк, і, крім цього, ми співпрацюємо з компаніями-перевізниками, здійснюючи поставки великих партій піддонів впродовж цілого року. Ми працюємо 24/7, щоб зробити співпрацю максимально приємною та швидкою.

За 20 років роботи наша компанія заслужено увійшла в ТОП-3 виробників палет в Україні. Нам довіряють тисячі клієнтів, а значить і Ви можете бути впевнені не тільки в якості нашої продукції, але й у нашій надійності.  Зв’яжіться з нами просто зараз для отримання оцінки і початку співпраці.

 

 

[popup4phone_button_inline]