Піддони на замовлення

Нестандартні піддони виготовляються з урахуванням індивідуальних вимог клієнта. Якщо Вам потрібно дещо особливе, що вимагає оригінальних рішень, ми завжди раді Вам допомогти. Компанія WPES (Вуд Палеттен Експрес Сервіс) пропонує піддони будь-яких розмірів, які можуть використовуватись в різних цілях, оскільки вимоги до піддонів варіюються в залежності від галузі. Певні галузі промисловості вимагають використання саме нестандартних палет.

Наша компанія максимально враховує побажання, вимоги та потреби клієнтів при виробництві палет на замовлення. Спеціалісти компанії ВПЕС можуть виготовити піддони різноманітних конфігурацій та розмірів, з різною кількістю верхніх та нижніх дощок і блоків.

Професіонали нашої компанії пропонують індивідуальне рішення і для транспортування продукції. В нас діє система доставки по Україні та Європі.

Піддони на замовлення допоможуть зменшити витрати без втрати якості. Дизайнер представить проект, враховуючи всі побажання та вимоги клієнта. Після того, як ескіз буде затверджено клієнтом, палета відправляється на виробництво.

Ми намагаємось враховувати всі фактори, що можуть повпливати на подальше використання нашої продукції. Спеціалісти компанії підбирають для виготовлення піддонів такі види деревини, які відрізняються хорошою міцністю, щоб палети витримували максимальне навантаження.

Зв’яжіться з нашими менеджерами або заповніть контактну форму з Вашими побажаннями. Ми з задоволенням дамо відповіді на всі Ваші питання.

 

Піддони на замовлення - нестандартні

Приклади нестандартних піддонів, виготовлених компанією W.P.E.S. під замовлення

[popup4phone_button_inline]