Продаж і виробництво піддонів

Продаж піддонів

ВПЕС — українська компанія з виробництва піддонів, європалет, дерев’яних піддонів і дров, яка завоювала своє місце на ринку завдяки якісній та надійній продукції, а також налагодженій цілорічній системі доставки.

піддони

WPES. Виробництво піддонів

Всі сучасні тенденції зводяться до того, що тара повинна бути економічна, практична та екологічна. Саме таке рішення ми і пропонуємо. Продаж піддонів здійснюється оптом та вроздріб, в залежності від потреб клієнта. Те, що ми є безпосереднім виробником піддонів, дає Вам можливість замовити в нас нестандартні палети. Ми пропонуємо європалети різних сортів і розмірів, а також нові і вживані піддони.

Компанія WPES (Вуд ПАЛЕТТ Експрес Сервіс або ВПЕС) гарантує високу якість продукції та дотримання термінів виконання замовлень.

Щоб купити європіддони, достатньо зв’язатися з нашими менеджерамиі ми з задоволенням допоможемо Вам підібрати продукцію відповідно до Ваших вимог і побажань.

Виробництво піддонів

Основне виробництво піддонів розташоване в м. Сваляві, в Карпатському регіоні. Оскільки підприємство знаходиться в лісовій місцевості, постачання сертифікованої (UA ДАЛРУ) деревини ведеться безперервно.

WPES - виробництво піддонів в екологічно чистій місцевості в Карпатах

Екологічно чисте виробництво палет компанії ВПЕС (WPES) в горах, Карпати, м Свалява

Всі наші товари повністю відповідають європейським стандартам (EPAL, UIC) і виготовлені лише з твердих порід деревини.

Процес виробництва піддонів включає в себе декілька етапів. Спочатку ми ретельно відбираємо якісну сировину. Далі відбувається розпилювання та підготовка матеріалів.  Після цього деревина проходить сушку в сушильних камерах з подальшою обробкою антисептиками, що забезпечує тривале зберігання без втрати якості. Наступним етапом є збір піддонів. І лише після контролю якості готових піддонів, який здійснюється кваліфікованими співробітниками, що пройшли відповідне навчання та атестацію,- палети надходять у продаж.

[popup4phone_button_inline]