Закупівля та ремонт піддонів

Закупівля піддонів

Компанія WPES ( Вуд Паллетен Експрес Сервіс) готова придбати нові та вживані піддони на вигідних умовах. Ми приймаємо дерев’яні палети будь-яких конфігурацій та розмірів. Наші склади розташовані у великих містах України, що дозволяє приймати товар там, де зручно саме Вам.

Також можлива послуга вивозу палет нашим транспортом. Наша компанія робить все, щоб закупівля піддонів здійснювалась за максимально спрощеною схемою. Оплата завжди відбувається вчасно і будь-яким, зручним для Вас, способом.

Закупівля піддонів займає важливе місце серед послуг нашої компанії, тому що ми турбуємось про збереження природних ресурсів. Всі отримані непотрібні палети ми відновлюємо та знову вводимо в обіг. Якщо піддон вже не підлягає ремонту, ми все одно використовуємо ті частини, які все ще знаходяться у хорошому стані, як запасні. Наша компанія забезпечує безвідходне виробництво.

ремонт піддонів - виробництво

Ремонт піддонів

Ремонт піддонів

Через багаторазове використання чи недбалість піддони часто втрачають свій зовнішній вигляд, на них з’являються тріщини чи навіть відколюються шматки деревини. Щоб продовжити термін їх служби, ми пропонуємо якісні послуги з ремонту будь-яких видів піддонів.

Компанія WPES здійснює ремонт незалежно від складності пошкоджень. Як тільки ми отримуємо тару, команда професіоналів робить все необхідне, щоб повернути їй робочий стан.

Наші майстри мають в своєму розпорядженні всі необхідні інструменти для того, щоб ремонт був максимально оперативний та ефективний. Ми цінуємо час наших клієнтів, тому пропонуємо послугу вивозу чи доставки піддонів для ремонту своїм транспортом.

З нами Ви завжди отримуєте якісний сервіс і можете розрахувати на найбільш вигідні умови співпраці. Зв’яжіться з нашим відділом закупівель для того, щоб почати спільну роботу.

ремонт піддонів

Процедура ремонту палети

 

[popup4phone_button_inline]